O nás 

Vyrábíme a stavíme kvalitní pergoly

Pergola a terasa jsou pro nás místo určené k relaxaci a odpočinku, ale i prostor pro setkání s rodinou a  přáteli. Spojili jsme jedno s druhým a založili společnost STAVEKO TRADE, jenž dodává a staví luxusní pergoly na míru. V naší "rodinné" společnosti si každý projekt hlídáme od začátku do konce. Dáváme prostoru smysl bez ohledu na počasí. Specializujeme se na italského dodavatele luxusních pergol s pohyblivou střechou PRATIC a zakázkovou výrobu vlastních atypických konstrukcí  (hliník, dřevo, ocel) s integrovanými pohyblivými střechami. Technické konzultace a návrhy provádíme zdarma. Moderní technologie, precizní zpracování,kvalitní materiály a příjemný pobyt venku, to jsou chytré pergoly pro Vás. Navštivte náš zcela nový showroom v Horních Ředicích 170, těšíme se na Vás. Telefonická domluva předem vítána, budeme se Vám pak plně věnovat.

 

 

chytrá pergola STAVEKO


Tato pergola je naše,
jmenuje se FUSION. 


Víme, co vám nabízíme.


Jsme rodinná společnost
s vlastním výrobním zázemím.
 

 

 

 


Poradíme, změříme


Navrhneme


PostavímeServisujeme

 

Výrobce luxusních pergol PRATIC - Vysoká kvalita, precizní design, bezúdržbový provoz, zcela nepromokavá odolná střecha, vše vyráběné na míru přímo v Itálii u originálního výrobce, přesně dle konkrétní objednávky. Každá pergola je jedinečná a splňuje potřeby a přání svých majitelů.

 

STAVEKO TRADE Luxusní pergoly Pratic

Pergoly pro vás osobně vozíme.  Pečujeme o ně od převzetí ve výrobě až po předání u vás.
Často nás tak můžete potkat na trase mezi Českou republikou a Itálií…

 
 
A pokud zrovna nestavíme vaše pergoly, potkáte nás na cestách s karavanem.
Škoda jen, že na ten ještě pohyblivá pergola PRATIC neexistuje.
 

Pratic by STAVEKO

Naším hlavním partnerem pro pohyblivé systémy střech je italská originální společnost PRATIC, která pro vás více než 50 let vyvíjí a vyrábí unikátní pergoly s pohyblivým zastřešením, venkovní rolety a další nadstandardní stínící techniku. Každá pergola je originál, dokonalý v každém detailu.

Tisíce vyrobených pergol a jejich provoz ve všech koutech světa umožňují společnosti neustálý technický vývoj a zdokonalování produktů. Díky výhradnímu využití dílů z vlastní výroby nejsou výrobky PRATIC omezeny po technické ani vzhledové stránce, jak tomu bývá při použití univerzálních komponentů. 

Veškeré produkty společnosti PRATIC jsou vyráběny v nových, moderních prostorách o ploše 10.000m2, kam se výroba přestěhovala z původního sídla v průmyslové zóně italského města Udine. PRATIC podle své filosofie spolupracuje se zodpovědnými partnery a dává přednost trvalým a pevným obchodním vztahům. U nás ve STAVEKO TRADE respektujeme preciznost výrobků Pratic a se stejnou pečlivostí zajišťujeme komplexní služby od vypracování návrhu, přes dodávku a montáž až po pravidelný servis. K dokonalým výrobkům PRATIC, které tvoří základ našeho úspěchu, vybíráme a dodáváme příslušenství stejné kvality.