Lamelové pergoly

kouzlo celoročních bioklimatických pergol

Luxusní bioklimatické pergoly s bezkonkurenční nosnostní střechy pro zatížení sněhem (až 300 kg/m2)Lamelová bioklimatická pergola spolehlivě ochrání váš osobní prostor před teplem, větrem deštěm i sněhem . Dva systémy bioklimatických pergol umožňují otážení lamel okolo své osy nebo jejich kompletní odsunutí.  Pergoly PRATIC = 100% vodotěsná střecha. V kombinaci s širokou škálou příslušenství se bioklimatické pergoly stávají plnohodnotným obytným prostorem bez ohlednu na počasí a roční době.

Vystrizek.JPG

BRERA - stahovací lamely

Bioklimatická pergola BRERA  se stahovacími lamelami umožní dokonalý výhled na nebe, zajistí stín s cirkulací vzduchu, nebo vytvoří 100% nepromokavou střechu. Dokonalá technika, tichý provoz a absolutní vodotěsnost stahovací střechy v elegantním balení. BRERA - okno do nebe

zobrazit detail
107_07_opera_1424104435.jpg

Opera - natáčecí lamely

Bioklimatická pergola OPERA zajistí příjemné klima za každého počasí. Hliníkové natáčecí lamely jsou zcela vodotěsné. Integrované screenové rolety ukryté přímo v rámu pergoly. Precizní zpracování, kvalita a vysoká nosnost střechy.

zobrazit detail
Vision_PRATIC.jpg

Lamelová pergola Vision

Luxusní, moderní a elegantní lamelová pergola s celoročním využitím. Hliníkové lamely  tvoří zcela nepromokavou střechu, chrání před sluncem a zároveň umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu. Bioklimatická pergola to je život venku za každého počasí,možnost doplnění bočních bezrámových skel, infrazářičů a teplometů.

zobrazit detail